Dne 7. května nás potěšily děti z LMŠ Kudlibabka svým milým vystoupením „Májové zpívání“. Děti si pro naše obyvatele připravily krásné pásmo písniček, kterými vykouzlily úsměvy na tvářích všech přítomných. Klienti si program velmi užili a odměnili malé zpěváčky velkým potleskem.
Děkujeme dětem i paním učitelkám za návštěvu, milou atmosféru a radost, kterou mezi nás přinesly.