V pondělí 11. května se v našem domově uskutečnil krásný koncert ke Dni matek v podání žáků ZUŠ Jedovnice. Během vystoupení zazněly klasické skladby významných hudebních autorů, oblíbené písně z filmů a pohádek i moderní skladby, které potěšily všechny přítomné. Na závěr žáci předali našim klientkám milá přáníčka, která vykouzlila úsměvy na tvářích a dojala nejednu maminku, babičku i prababičku. Velké poděkování patří všem žákům i pedagogům za krásný kulturní zážitek, milé vystoupení a radost, kterou k nám přinesli.