S radostí jsme se zapojili do krásného projektu Psaní od srdce, za kterým stojí Diakonie ČCE a TV Nova. Smyslem tohoto projektu je přinášet radost seniorům a nabídnout jim možnost navázat nové vztahy prostřednictvím milých dopisů a vzkazů.
Do našeho zařízení dorazily nádherné dopisy, které vykouzlily úsměv na tvářích a zahřály u srdce. Moc děkujeme všem, kteří si našli čas napsat pár krásných slov a udělali tak našim seniorům velkou radost. ❤️