Dne 30. května 2026 se uskutečnil již 5. ročník charitativní akce Běh pro hospic, kterou pořádala
Oblastní charita Blansko.
Do této smysluplné události se aktivně zapojili také zaměstnanci SENIOR centra Blansko, kteří svou účastí vyjádřili podporu hospicové péči a jejímu poslání.
Součástí akce bylo také předání finančního daru, který mezi sebou vybrali zaměstnanci SENIOR centra Blansko. Finanční dar předal ředitel SENIOR centra Blansko Jiří Charvát ředitelce Oblastní charity Blansko Lence Šebelové.
Děkujeme všem zaměstnancům, kteří se do akce zapojili, za jejich podporu, štědrost a ochotu pomáhat. Velmi si vážíme toho, že společně můžeme podporovat aktivity s hlubokým lidským rozměrem, které přinášejí pomoc a podporu lidem v náročných životních situacích.