Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Poskytované služby > Domov se zvláštním režimem > Ubytování

Ubytování

Nabízíme moderní ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. V hlavní budově domova se nachází 18 jednolůžkových a 8 dvoulůžkových pokojů. Ve vedlejší budově je uživatelům k dispozici 20 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje mají bezbariérový přístup a jsou vybaveny víceúčelovým nábytkem. Součástí každého pokoje je mikrokuchyňka s lednicí, prostorné WC a sprchový kout.

Každý nově nastupující uživatel je ubytován na pokoji, který je mu určen. Stěhování stávajících uživatelů do jiného pokoje je možné pouze ve výjimečných případech na základě písemné žádosti.

Uživatelé služby bydlí v pokojích s vybavením SENIOR centra Blansko, p.o., které čítá: lůžko, noční stolek, uzamykatelná šatní skříň s trezorkem, prádelník, botník, zrcadlová stěna, stůl, židle. Vybavení pokoje si může uživatel doplnit vlastními drobnými předměty jako jsou např. obrazy, fotografie, květiny apod. Uživatelé mohou mít i vlastní elektrospotřebiče (na základě povolení statutárního zástupce), např. televizor, rádio.

Domov se zvláštním režimem je rozdělen na 4 oddělení: A - B - C - D. V každém oddělení je k dispozici jídelna pro uživatele, která je vybavena lednicí, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, dále je zde terasa s výhledem na zahradu a společná koupelna s vanou, která je vybavena nejmodernější zdravotní technikou.

Praní, žehlení a oprava prádla jsou zajišťovány v prádelně SENIOR centra Blansko, p.o. Úklid všech prostor provádí odborná úklidová firma.

Dále mohou uživatelé využívat přímo v zařízení služeb kadeřnictví, pedikúry a kantýny.